Pogledaj jedan post
Old 13.10.2013., 15:42   #5072
Imam veliki problem i trebam savjet. Cure mi pelene svaku noć, osim onda kad stavim jednu staru MIB-ovu pelenu. E tad ne cure. Procure uglavnom ME pelene uz dodatak još dodatnih konopljinih uložaka.
Šta kupiti? Trebam dakle za dvogodišnjeg dečka noćnu pelenu. Moje mišljenje je da pelena mora biti adekvatno debela, no ova MIB vrlo vjerojatno ne curi jer je dovoljno duboka i ima dovoljno dugačak ušiven uložak te ju stavim s jednim dodatnim bambus uloškom. U odnosu na ME je svakako tanja među nogicama. E sad, šta i od koga naručiti? I zanima me koji cover uzeti? Uzela sam imse vimse prema njegovoj težini i ogroman mu je da ga ne mogu uopće koristiti. ME air flow L mu je komotan i na najuže zakopčan, posebno oko nogica gdje moram paziti da ne ispadne dio pelene. Da li netko ima ME air flow M i L pa da usporedi duljinu cover-a? Uzela bih mu ja manji bez obzira što je do 12 kg, a on ima 12.5 kg ako je dovoljne duljine naprijed- nazad da mi pokrije i veće pelene.Za to postoji 3 drukera za štelanje širine.
I kakvo vam je iskustvo s vunenim soakerima? Koju veličinu odabrati- prema onoj koju dijete nosi ili ipak broj veću da nije nategnut preko pelene pa da zbog tog ne curi? I ta mi varijanta pada na pamet za noć jer sam već luuuuda.
Sve je štimalo do prije cca mjesec dana. Pije po noći dosta, ali ne puno više no prije. Nemam pojma šta se događa.

Pomagajte.....

edit: cure koje imaju flafi bambus-konoplja- koliko je pelena široka među nogama i kolikoje duboka od sprijeda prema nazad? Kako stoji vašim bebama tj. djeci, odnosno da li pokriva pupak, i koliko su stara djeca? Hvala unaprijed svima.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.

Zadnje uređivanje Cattleya : 13.10.2013. at 15:49.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom