Pogledaj jedan post
Old 14.10.2013., 07:23   #5074
Quote:
stigmata8 kaže: Pogledaj post
uf, nemam ti sta pametno reci.
i moj je jako puno piskio nocu i u tom periodu sam mu stavljala jednokratnu. to mi j ebilo bolje rjesenje nego da mu nocu mijenjam pelenu. sreca nije dugo trajalo. onda sam opet pocela koristiti platnene, s tim da sam stavljala dodatni ulozak, tj jednu bambino mio pelenu. one su bas debele i super upijaju, a i pelene je nocna (frotir) i ujutro bi sve kompletno bilo mokro, i ulozak i dodatna pelena i sama pelena. sada smo izbacili nocno dojenje, pa sam izbacila to dodatnu bambino mio pelenu.

sto se vune tice, sve zavisi koliko planiras tu nocnu pelenu natrpati dodatnim uloscima. ako ce biti debela, ja bih onda kupila veci broj. kod vune ti je jako bitno da je dobro lanoliziras. meni vuna nije bila prakticna nocu jer onda ne bih mogla obuci bodi na to, a obzirom da se on jako vrti nocu, majicica bi se podigla i imao bi go stomacic. ljeti mi je to ok, ali nisam pristalica toga zimi.

nadam se da ce se neko javiti sa pametnijim savjetima.

Hvala ti ipak. Probala sam dodati bambino mio 1 u ME složenu po dužini tako da je deblji dio po sredini- opet curi. Problem je što neki put pelena nije ful mokra, a procuri. Od jednokratnih sam odustala jer su curile kao ove sada još dok je bio manji. Imaš pravo za vunu- debela mu je pelena i guza. Zašto ne bih preko tog mogla staviti bodi i pidžamu? Jednako kao i preko ovih pul covera?
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom