Pogledaj jedan post
Old 19.08.2007., 11:33   #17
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Forumaši i forumašice,pomozite!
Posljednjih nekoliko godina na poslu sam promatrala jednoga kolegu,eminentnog farmaceuta,koji je kod nas došao kao vanjski suradnik a igrom slučaja kod nas je i ostao.Nešto mlađi od mene najprije mi je u oko upao zbog izrazito privlačnog stila odjevanja,skladnoga.Kroj odjeće koju je nosio odavao je izuzetno lijepu liniju tijela........No, u početku mi ništa nije padalo na pamet,promatrala sam ga samo kao sredovječnog muškarca koji jako dobro izgleda i još više drži do sebe.Vremenom taj mi je ljepotan postao i nadređeni.Naša komunikacija bila je u početku isključivo službena,do pred sam kraj njegovog rada u našem poduzeću.Prije nove godine 2007. rekao mi je kako u siječnju odlazi u inozemstvo odakle je i došao.Tad je naš odnos izašao van granica službenog.Pričali smo o našim životima,pričala sam mu kako sam sretno udana,o svojoj kćeri,on meni o svojem propalom braku,svoja dva sina......
Nedugo nakon toga pozvao me da izađem s njim u večernji obilazak grada.Nisam mu rekla ni da ni ne,nego sam mu rekla da me nazove na bob predvečer pa ćemo se dogovoriti ovisno o situaciji.
Istu večer me nazvao i dogovor je pao.Nalazimo se.Bila sam van sebe,uzbuđena bla bla bla.
Šetnja gradom sokovi,bla bla bla i na kraju odlazak u Tomislavac na Sljemenu,da ne širim previše o tome kako sam se uspjela odhrvati njegovom pozivu na to lijepo mjesto.
I tamo,malo po malo,desio nam se seks,lud,nezaboravan..........
Bila sam u kupaoni,zvonio mi mob.,on se javio,a s druge strane tko drugi nego moj muž.
Sve mu bilo jasno.Neću rastezati priču previše da ne dosadim,muž i ja imali smo skladan brak bez razmirica,ali odkad je shvatio da sam mu bila nevjerna sve se promijenilo.Imam osjećaj da me zamrzio,ne izlazimo zajedno kao nekada,neda mi da izlazim sama iz stana,pogotovo na večer,često mi spočitava moju nevjeru,neželi na more samnom,a samu me nepušta,seksa me,ali ni izdaleka kao nekada,postala sam mu skoro doslovno sluškinja i samo sluškinja.
Imate li kakav savjet,recept da me spasite,šta mi je činiti u ovakvoj situaciji????????
Smrdi mi malo ovaj dio o javljanju na mob. Ili kenjas ili je eminentni farmaceut napravio pocetnicki zajeb. Javljati se na mob udate ljubavnice koju se upravo spremas poseviti? Gadno mi smrducka prica.
savka is offline  
Odgovori s citatom