Pogledaj jedan post
Old 07.05.2011., 18:40   #1
Unhappy Previše seksa u braku

Evo otvaram ovdje temu jer stvarno
vise ne znam kako rijesiti ovaj problem... Ako nista ne upali zadnje na sto pomisljam je odlazak specijalistu...
U kasnim sam dvadesetima kao i moj muz, imamo dijete, odlicno se slazemo u svemu, zajedno smo 8 godina...
A sad dolazi problematicni dio... On oduvijek ima veci libido od mene, na pocetku veze je doslovno imao potrebu za sexon 3 puta dnevno, meni je tada jednom bilo dosta, ali sam mu udovoljila kad je bilo prilike npr. na ljetovanju...
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...
Ludim od toga, a da vam docaram sto se dogadja mislim da je dovoljno reci da se ne smijem polugola prosetati pred njim da me ne napadne i ne zeli sex... Zabranio mi je da hodam po stanu u donjem rublju one dane kad mi se ne sexa...
Uzas... A kad ga odbijem jer sam umorna ili neraspolozena ili samo zelim raditi nesto trece onda je uzasno frustriran, optuzuje me da on meni vise nije privlacan i zgodan, i tako se vrtimo u krug...
Razgovarali smo puno puta o tome, on tvrdi da si ne moze puno pomoci ali da ce se potruditi ali nakon tjedan, dva sve po starom...
Dio istog problema je to sto mi je on nakon godinu, dvije veze prestao iskazivati ikakve njeznosti ukoliko one nisu dio sexa, znaci ne ljubi me u prolazu, ne grli, nema milovanja, niceg ako to nije povezano sa sexom, a cim ja njemu napravim nesto od toga, odmah zeli sex.
Ne mogu vise ovako, nedostaje mi paznje, pusica, poljubaca, milovanja, draganja...
A tempo svaki dan ne mogu izdrzati, cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Evo, nadam se da cu dobiti neki korisan savjet...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom