Pogledaj jedan post
Old 04.09.2009., 17:24   #644
Quote:
kismet21 kaže: Pogledaj post
.
jedino sto me smetalao je to sto su zene pokrivene od glave do pete i jos preko sve odjece nose baloner na +30 i maramu. pročitala sam da je marama stvar osobnog izbora, medjutim u tih 6 dana maramu nisu imale jedino turistkinje, i da zene NE rade u ugostiteljstvu i turizmu i trgovini iz razloga: sto ne uče strane jezike i sto nesmiju biti van poslije 23 sata. koliko god turska bila dio Europe, daleko je ona jos od nje.
E na ovo se moram obazrijeti.Naime u Istanvulu sam 2 puta godisnje i nemogu da vjerujem da neko jos tako prica.Od stotinu zena dvije su pokrivene,ako nisi znala to je stvar vjere.Ostale se nose kao svi,cak hodaju i u minicu.Rade naravno u SVIM ugostiteljstvima i ducanima i ostaju vani i poslije 1 nocu a ne poslije 23.....Strahota kako ljudi preuvelicaju neke stvari koje vide.
U slucaju da si bila zadnjih dana Ramazan je i ljudi idu u Dzamije pa ih je vise pokrivenih.A sto se tice toga da Turkinje ne uce strane jezike-slatko sam se nasmijala.U svim srednjim skolama se uci strani jezik!Zaista zaista strasno kako neko siri toliko gadne dezinformacije
Neuhvatljivaa is offline