Pogledaj jedan post
Old 28.01.2004., 21:38   #9
Exclamation Neeeeeeeee prodaj

Ne Ne NE PRODAJI !!! Slusaj Nexusa the sexusa! Taj ti pametno zbori!!! Kad bi sada počeo o nekim stvarima nebi stal do sutra!!! Uglavnom, Okvir 35mm filma je ekvivalent 16 Mpix čipu u digitalaca a to bu zaživjelo tam negdje 2007- 08. g.
Ako radiš sa SLR Canon aparatom, Svaka digitalna igračka te više nikada neće zadovoljiti! OSIM Dig. tjela tipa EOS1 Ds, EOS 1D, EOS 10D...koja kostaju ... hahaha! Bar kod nas! Ostala ne SLR smeca nikada niti nemoj unjeti u kucnu kolekciju! Imat ces LOŠ fokus na svim fotkama i doći će do onoga: ŠTO JE MENI OVO TREBALO??? Inaće u klasi kojoj tražiš digi. igračku provjereno preporučam FUJI ( S 5000, S3000...)zbog 1000000 razloga, Između ostalog Zbog SUPER CCD čipa konstruiranog tako da ima 2* više Zelene boje nego, RED ILI BLUE... Krajnji rezultat je MRRRRAAAK zelena boja na fotkama. I Ne kupuj ono nešto zvano Olympusisisi... Saznaj više na www.photosig.com, www.fredmiranda.com,itd.. A definitivno Europa nije mjesto kupovine Photo opreme već SAD i to putem INTERNETA ( preporučam iz osobnog iskustva) Razlike su npr: Canon EOS 10D u SAD 1499$ a u lijepoj nasoj 13000-17000 nevjerojatnih kuna. A di su objektivi...Jooooj boooli me glava. Vise me pitaj na [email protected] Osim toga i ja sam koristim mali EF 50mm 1,8 kojeg obozavam uz ( EF 200mm f 2,8 te 85 mm f1,2 fiksni i Široki zoom EF 24-85 f 3,5-4,5 objektiv) DRŽ se ti sa nama klasičarima U foto klubu Zagreb te razvi koju i sama ak nisi do sada!!! Ručno razvijeno je sasvim nekaj drugo nego izprintana fotka! Zato ja mrzim dig. jedino u svrhu zarade a za to nam treba skupa oprema i znanje!!!
__________________
Let there be light...

Zadnje uređivanje emzed : 28.01.2004. at 22:08.
emzed is offline