Pogledaj jedan post
Old 28.10.2012., 01:45   #19
Quote:
ZenaZmaj kaže: Pogledaj post
Svaka je priča na tu temu je vrlo ozbiljna ako se poznaje tema. Ja sam je prepoznala i govorim o njoj. Taj čovjek govori, što je rekao on stoji iza tih riječi i za njih odgovara ili će na ovaj ili onaj način odgovarati, kao i svi mi za svoje.
Svjetlo pozornice spušteno je na sotoniste, a sekti i flozofija je puno. Slično kao u kršćanstvu-sekti i filozofija je puno. No činjenica je da i jedni i drugi imaju svoju vrhovnu točku , samo se vjerovanja i način obožavanja drugačije manifestiraju.
I upravo radi tih klinaca iza kojih postoji netko tko je dovoljno blizu ali opet daleko, netko tko upravlja, tko im lažnim učenjem i zlorabljnjem okultnog, magijskog uništava psihu i čini od njih zloduhe..njihova djela manifestiraju svjetlo pozornice na sotoniste općenito. To nije dječja igra.
No Duhovnost ne se ne može pozvati na demokraciju i ljudska prava , zar ne. Tu vrijede druga i strogo određena pravila i granice. Minus i plus ne mogu jedno bez drugog, jer bi nestao život koji je u tom centru jedino moguć.
Moje iskustvo sa ljudima koji su se deklarirali kao sotonisti je uz dužno poštovanje-dok se drže svojih granica postojanja.
Nisam baš sigurna.
Novinarčić je skupio podatke preko neta i prezentirao čovječanstvu "zastrašujuću" priču.
Odvratiti pozornost od stvarnog problema.
Ako stoji iza pisane riječi onda te riječi moraju biti podkrijepljene istraživačkim podacima. Imena, mjesta itd.

Mislim da bi ovaj trojac (Bap, Beljki i Krena) mogao pisati o tome jer imaju znanje.

Npr. Osobno sam bila u "karizmatskom pokretu" to mogu nazvati kršćanskom sektom. Bila sam na dobrom putu da totalno zastranim.

A negdje u tvom postu sam pročitala kako negiraš postojanje demona.

Mislim da je strah najveći demon.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom