Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 11:40   #2395
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Opet sam jutros gledala oba dijela intervjua i bez obzira na to što prosječni gledatelji nemaju naše znanje o njemu, vidi se koliko je loše i površno odrađen. Pitanja su jako banalna i veliki su skokovi sa teme na temu. Puno krivnje snosi i montaža jer smo trebali vidjeti i dio sa prijevodom. Bilo bi jako zanimljivo vidjeti Mehmetovu trenutačnu reakciju na ono što čuje. Ovako je sve ostalo dosta nezgrapno i nedorečeno
Nanutica je bila vidljivo nervozna, posebno u prvome dijelu. Imala je jak obrambeni stav i potpuno je bila ukočena Nije ostala imuna na njega i to se vidi iz svakog njenog pokreta, ali umjesto da tu kemiju iskoristi i opušteno se baci u razgovor, jedino što je napravila je da je ostavila dojam da je jako neprofesionalna. Čak je i on pokušao više puta doprijeti do nje i opustiti je. Međutim, čini mi se da ona ipak nije toliko neupućena u informacije o njemu jer su joj ruke stalno u prvom planu Mislim da nigdje nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar o njenom nastupu, tako da se naši komentari o njoj ne mogu objasniti zavišću ni ljubomorom. To je jednostavno jako loše odrađen posao. Bila sam joj malo zavidna što ga je imala priliku upoznati, a onda sam vidjela njihovu zajedničku sliku i njega sa rukama u džepovima. To mi je sve objasnilo. Njen potpuni promašaj
apsolutno se slažem s boldanim djelovima..mi sigurno nismo mjerilo jer smo svašta o njemu saznale pa nam se pitanja samim tme čine banalna..ali bila ona banalna ili ne intervju je u svakom slučaju prilično šlampavo i nezgrapno odrađen ( s Nanutičine strane) a sigurna sam da ja to primjetio i sam MAA, al je Bogu hvala svojom neposrednošću, srdačnošću i šarmom spasio stvar!

u svakom slučaju na neki smo način i dobile ono što smo željele..potvrdu da je divan!
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom