Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 11:05   #2399
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Evo vijesti iz današnjih novina:
[/URL] http://thumbnails101.imagebam.com/23739/336e75237388111.jpg
Neustrašivi Boran aga: Bavim se borilačkim vještinama, ničeg se ne bojim!
Bili smo u pravu, svi prenose dalje intervju.

Ovaj naslov mi je

A slika mi je odlična.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Zato mislim da bi i Mehmetu Akifu bilo ugodno u Hrvatskoj kao turistu, i nadam se da nije povjerovao glupoj Nanutici u vezi toga da bi ga salijetale.
Ah, kriva osoba na pravom mjestu.
Ja inače nisam za salijetanje zvijezda, kad nekoga poznatog vidim samo ga pogledam i odem svojim poslom, ali za Mehmeta Akifa ne garantiram uopće. Ali sigurno mu nikad ne bih smetala ili ometala u odmoru jer ga prije svega poštujem.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Drugo, ovo za molitve na misi je isto sramotna izjava za Nanuticu. Ako se ikad placala misa u crkvi za nekog lika u sapunici, to je bila rekla kazala za jednu babu u Zagori da je platila misu za onu Eden iz "Santa Barbare" (a kad je ta serija uopce igrala, prije 20 godina valjda) i odonda se to vuce kao urbana legenda kad god se prica o zaluđenosti sapunicama.
Valjda je voditeljica mislila da ce biti duhovita, ali je to bio uzasan proser i mene je bilo sram kad je to izjavila.
Zato jos vise skidam kapu Mehmetu kako je izvrsno izvukao sebe u intervjuima i mislim da je na kraju razocaran kako je sve to teklo, sto se izvrsno vidi i po fotkama sa njom.
Meni je to bilo glupo. Što će čovjek pomisliti o nama.

Mehmet je intervju, što se mene tiče, odradio odlično.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom