Tema: Rak jednjaka
Pogledaj jedan post
Old 02.07.2009., 23:57   #15
Quote:
nordea kaže: Pogledaj post
Moze se zivjeti bez zeluca. Fino se to operacijom spoji na crijeva i uz malo drugaciju prehranu, bude sve ok. Najbitnije je tu da nije negdje drugo se rasirio i koji je stadij bolest.
Ako se ne moze operisati...hm...zavisi koji stadij i gdje je prosireno. I koliko mu prognoziraju. Generalno, kvalitet zivota je jako vazan, da covjek provede vrijeme koje je preostalo u lijepim trenucima i okruzen ljudima koje voli. Niko od nas ne zna sta ce nam se sutra desiti.
Sta god da mu se desi, i sta god da doktori procijene, VALJA SE BORITI!
Puno ti hvala na odgovoru. Jako mi puno znače riječi podrške....to je zapravo ono što nam je i potrebno u ovakvim situacijama.
Pa ne znam kolike su šanse da pored tumora tolike veličine koji se nalazi na jednjaku i želucu da se nigdje nije proširio. Makar sam više puta pročitala da kad u 'relativno kratkom' roku izratse ogroman tumor, često puta tamo i ostane i hrani se tamo i 'dobro' mu je tamo. Navodno su amnji opasniji i šire se na okolne organe. Sad, sve su to naklapanja i pretpostavke. Treba čekati nalaze i vidjeti što i kako dalje. Ja se nadam da će ga moći operirati i da će moći nastaviti živjeti. Borit ćemo se svakako, neću stati dokle god diše!
principessa1709 is offline  
Odgovori s citatom