Pogledaj jedan post
Old 16.10.2008., 15:11   #116
Eto i mene muči taj IBS već god i pol! Kod mene je to počelo nakon završetka faksa i to 2 god poslije, u potrazi za poslom i svim tim silnim razgovorima i testiranjima nakon kojih je svaki put bio razočaravajući odgovor, barem onih koji su ga i poslali! Sada od kada ga imam i ne mogu se više javljati na natječaje jer jednostavno NE MOGU izaći iz kuće koliko me to mući jer kad se i pokušavam spremiti za izlazak crijeva podivljaju toliko da moram ostati doma!
Najgore od svega je to što mi se život preokrenuo totalno, na žalost, na gore da ne mogu više normalno funkcionirati, obavljati većinu stvari koje sam inače prije radila, uostalom i sami to znate po sebi.
Puno toga sam isprobala od raznih probiotika do promjena u prehrani i ništa ne uspijeva!

Bila sam na većini pretraga i sve je u redu, osim što su mi hormoni štitnjače jedno vrijeme bili podivljali ali sad su u redu tako da ona nije uzrok (kako sm pomislila). Imam tahikardiju već duže vrijeme, dr. mi je propisao Lexaurine od 1,5 mg da ih uzimam kad osjetim potrebu tj. kad se javi tjeskoba, nemir i sve ostalo što se javlja kao posljedica tog stanja (IBS-a).
Pomogne mi spriječiti psihozu kada skupim hrabrost da izađem van (mogu izlaziti smo poslijepodne i to ne svaki dan) ali s time da ne smijem NIŠTA pojesti prije toga, crijeva se isprazne totalno i tada malo prošvrljam po kvartu.
Zanima me da li je nekome od vas dr. propisao nešto slično i kako kod vas djeluje?
Rija30 is offline  
Odgovori s citatom