Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 12:14   #863
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
meni sevgi i nije tak loša. Mislim, čini mi se ko neka feministkinja, ljuta na sav muški rod i sad je u girl power fazonu
Al nije ni Yasmin pretjerano iskrena iz ovog koliko smo vidjeli.
obje igraju tu neku svoju igru i drže stvari koje su im bitne za sebe, tak da su se dobro našle.
A Jasemine mi se ionako čini ko tip osobe koja nikom ništ ne govori (izuzev mame) i koja ni ne bi bila u stanju imat najbolju prijateljicu jer je nepovjerljiva
a ja bas mislim da je sevgi bila od prvog dana najbolja prijateljica kako treba biti , yasemin bi joj apsolutno sve rekla...sjecas se kako joj je bora otkrio da su njih dvoje bili ljubavnici 2 godine i kako ona jos pati za njime... ? da je sevgi neka oke frendica nebi to tajila, jer nije to mala stvar.. ipak rade obje na istom mjestu i objema im je bio sef... e al onda je sevgi postajala ljubomorna kad je shvatila da bora trza na yasemin, kad ih je spijunirala itd... ma grozno..
nije joj to nikakva prijateljica.. samo na sebe misli ta zenska i na to kako da napakosti bori a kladim se da bi bila opet s njime da ima priliku..
ma ne volim ja takve zenske
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom