Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 13:28   #865
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
ni meni nije jasno kako se yasemin moze povjeravati sevgi... ta zenska mi je uzasna, nebi joj povjerila najvecu glupost kamoli nesto ozbiljno ili nekakvu tajnu... grozna mi je, malo je jadno da yasemin nema neku bolju prijateljicu
mislim zapravo je tuzno da u tome svemu nema neku blizu osobu kojoj se iskreno moze pojadati.. na kraju ispada da joj je mama jedina "frendica"
Dobro pa nije lose da mami sve kaze ipak su zajedno u tome i imaju jedna drugu. Njihov mi odnos u redu, normalno mi da prvo mami kaze da se vida s ocem djetata i da ju je iznevjerio. Ali, slazem se da su joj mogli dodijeliti malo bolju frendicu da ne jurca svako malo na skype

@ soulmate
To da je jasmin nepovjerljiva je mislim rezultat toga kaj nikad nije imala prijatelja s kojim moze biti iskrena i to je u redu. Ne bi ni ja islq neke stvari govorit nekome ko sevgi ako sam jednu tzv.prijateljicu nasla u krevetu sa zarucnikom. Bila bi definitvno opreznija kak je i ona i to je okej. Opravdavam njenu nepovjerljivost. a to je i do karaktera, neki ljudi su jednostavno prijatelji sa svima koje malo bolje znaju i svima sve laju,dok su neki povuceniji, oprezniji i dobro promisle kome ce kaj i kad reci. Tak da mi jasmin po tome razumljiva jer sam i ja sama takva.
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom