Pogledaj jedan post
Old 03.10.2011., 18:32   #561
Alpinac. Pročitao sam tvoje postove u vezi tvog dimnjaka. Iskreno mislim da si pogrješio što si išao palit dimnjak. paljenje dimnjaka je stara metoda koja se prije koristila. Danas postoji posebna sajla s kojom se dimnjak "ostruže" ...Vjerovatno je dimnjak oštećen prilikom paljenja i dalje će ti stvarati probleme. Možda još i veće nego dosada. trebao si kontaktirati područnog dimnjačara i s njim se najprije savjetovati. Ako nisi znao prilikom paljenja dimnjaka moraju, ponavljam MORAJU prisustvovat vatrogasci, policija i DIMNJAČAR. Zašto ? zato jel je preopasno za samog korisnika i za sve ostale u blizini. Vjeruj mi drva u cijeloj priči nisu jedini problem. Radna visina dimnjaka ? izolacija ? nebi vjerovao ali mala sitnica zna stvarat probleme. Nisam tu da pametujem al dobro znam o čemu pričam. Moj prijateljski savjet ti je da porazgovaraš sa svojim područnim dimnjačarom. Ipak treba čovjek od struke to pogledat malo.

Mancika. 4 metra je minimalna radna visina koju zahtjeva dimnjačar prilikom izdavanja atesta. Samim time mjenjaš poziciju bojlera. Pretpostavljam da ces ga zadržat i koristit i dalje ? bez dimnjačarskog atesta plinara ne pušta plin u pogon. A ako se spojiš na crno opet nahebeš Tak da opet kažem ljudi zovite DIMNJAČARA. nije ta struka izmišljena da bi se ljudi hvatali za gumbe po cesti. I plinski boljeri nisu zezancija !
MrCroatNo1 is offline  
Odgovori s citatom