Pogledaj jedan post
Old 11.03.2012., 15:46   #68
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Odustajem.
I žalim trenutak kad sam uopće pokušala komunicirati s tobom.
Očito si sama sebi dovoljna.
Pa nastavi tako.
Jedino ne izvlači moje rečenice iz konteksta - ja te nisam pitala da objasniš zašto ti smeta da netko komentira tvoj status, nego da mi objasniš zašto ti je prihvatljivije da ti nepoznata osoba (osoba koju si tek dodala na fejs) prvo uleti u inboks, a ne da ti prvo komentira status.

A što se tiče razloga zašto te neću analizirati, vrlo je jednostavan - jer mi ne trebaju ovakve tvoje reakcije.
Tebi je i ova skroz površna razina previše (i izaziva da budeš osorna), pa čemu onda ići dublje.
a gle... nije svima suđeno da ih se spasi, pa tako očito ni meni...

it's not you, it's me... no, wait! it is you!

ne... nisi ništa pitala rekla si "ne razumijem zašto" i tamo još pobrojala da mi promiče poanta fejka i tako nešto (ne znam kaje točno ta famozna poanta, pa mi valjda promiče da...)... znači izvukla si svoje neke zaključke na temelju moje jedne rečenice... i moraš se složiti da nisam jedina tako napisala, a i nije tema o fejku nego o curki koja ne zna bi li se javila dečku koji joj je poslao rikvest... kao mod bi to trebala znati...
a kaj se mene tiče... već sam rekla... ne dodajem ljude samo tako bez da prozborimo koju suvislu bilo uživo, bilo prek neta negdje... i inače sam jako privatna osobica mala i volim raditi stvari daleko od očiju javnosti... ali da bjesomučno dodajem ljude na fejk jer imamo tri i pol zajednička prijatelja bilo bi mi draže da mi se taj netko ili ja njoj/njemu javi na PP, nego da mi javno (a ne poznaje me nikako) trkelja po statusima (koje btw rijetko pišem) i komentira linkove i fotke i ne znam ni sama kaj... zato kaj volim prvo rješavati stvari u četiri oka, a ne pred pola svijeta... al to ne radim, pa onda do takvih scenarija niti ne dolazi...


dalje... baš bih voljela čuti tj. pročitati, jer sumnjam da ću te ikad zaista čuti, tu tvoju analizu mene... obećajem da ću biti dobra i neosorna...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom