Pogledaj jedan post
Old 17.04.2012., 00:02   #17
Ma baš zbog toga što bi bila uplašena i zapravo nesvjesna svega u tom trenu, sugerirala bih joj da dijete ostavi...

Zašto?

Smatram, kad jednom napraviš abortus - gotovo je, prešao si neku granicu, napravio si to i nema povratka,niti vraćanja.....
ako rodi.... bila bih spremna 100 % uvijek biti uz njih, a mislim da to puno znači - da to nisam spremna ispuniti, onda joj se ne bih miješala....

Ne znam, osobe koje ja znam često se sjete svoje izgubljene djece..... moje dijete bi sad bilo toliko i toliko, izgledalo bi, zvalo se..... zamišljaju kako bi bilo i šta bi bilo, da je bilo.....
dok one koje su zadržale djecu usprkos svemu i svima, nekako posebno ponosno govore o njima, te o tome kako je bilo i teško i na rubu, al' sve se isplatilo.....

Znam ja da ožiljci zacijeljivaju, no ovo je ipak ožiljak koji si sam izabrao, grižnja savjesti hebena je stvar i kod stvari na koje nisi imao utjecaja, a komoli na ove na koje si se sam odlučio....

Piši ti i dalje po forumu, nekad mi se čini da realni svijet samo tu i postoji, jer na faceu i ovom svijetu u kojem živimo svi imaju savršene brakove, djecu, ispunjene živote i svi su prezadovoljni sa svime......
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom