Pogledaj jedan post
Old 07.02.2005., 14:40   #15
Quote:
Tragaoc kaže:
No, kad je netko zaljubljen u curu, pa je k tome mlad, zivi na selu gdje je ona jedini izbor, ona mu je jedino utociste u koje bjezi iz svojeg ucmalog zivota, pa je neprosvijecen, potpuno neiskvaren, genetski dobar i bezrezervno voli tu osobu dok mu se ona kune na dozivotnu vjernost.... i kad stvori prekrasne planove o zejednickom zivotu daleko od svega, odrekne se novih cipela da bi joj kupio prsten i sandale... Pa da bude gore, nema ni pravog prijatelja koji bi mu stavio ruku na rame, vec su oko njega mrkli primitivci i balkanski zlocinci koji uzivaju u njegovoj patnji.... sto mu preostaje.
E sad... kad sam cuo da se mladic ubio, odmah mi je citava ta prica bila pred ocima. I njagove stare cipele i njezine nove sandale i nakit i neprosvijecenost i to kako ona ide u Split "na audiciju" i koje izgovore ima, i sve, drugo, sto je mozda potpuno krivo. .
Di si ti odraso, u Gradicu Payton? Kaj brijes o odricanju novih cipela....Ma daj molim te. Pa ne zivimo u razdoblju nakon drugog svjetskog rata.
jebem mu mater, zena je drolja i biti ce drolja ma koliko se nejn frajer zbog nje odricao. koje drame se rade oko zene koja se posevvila za novce.
Mislim da njen decko uopce nije upitan u cijeloj prici. Uopce.
pa nije on kriv kaj mu je malicka drolja.

Al kad vidim sve ove Drama Queenove/Kingove ovdje, slabo mi dodje.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom