Pogledaj jedan post
Old 10.11.2017., 19:51   #428
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja sam inace iz Dalmacije.
E sada...da ne razglabamo o zakonima ...ti zapravo pitas "po kojem moralnom pravu oni smiju glasovati?"


To sto su se u odredjenom povijesnom trenutku nasli izvan majke domovine...to meni osobno ne znaci nista...barem ne moralno.
Tokom nase burne povijesti valjda nema nijednog hrvatskog kraja koji nije u ovom ili onom dijelu iste takodjer bio izvan drzave.

Drzim da hercegovci svakako imaju moralno vece pravo glasa od mozda nekih drugih hrvatskih krajeva jer za pocetak vise vole Hrvatsku.
Ja bi volio da to nije tako..da mogu i za druge moje sunarodnjake kazati isto..........ali moju veliku zalost jeste.
Pa da, općepoznato je kako su tridesetih godina danciški Nijemci voljeli Poljsku više nego Poljaci.

A i četnici valjda vole Hrvatsku - mislim, da je nevole, do sada bi valjda već odustali od nje...

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dakle ti bi ne bi dopuštao da gradjanin RH sa prebivalištem u Zagrebu glasuje na lokalnim izborima jer je "krivog porijekla"?

Ili si mislio na ljude s dva prebivališta?
Rješenje je vrlo jednostavno: tko god ima dvojno državljanstvo ne bi smio glasati u RH.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom