Pogledaj jedan post
Old 05.10.2008., 19:54   #74
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Duboko u jednoj od šuma krevetiću od sijena svaki dan . - Oduvijek sam znao da u životu mora postojati nešto više i bolje, ali nisam imao hrabrosti iz temelja promijeniti svoj život. Hrane se povrćem i voćem koje su zasadili u malom vrtu, piju kišnicu i mlijeko koze koja živi s njima. U peći na drva kuhaju. Nemaju struju, pa u šator liježu čim se smrači, a ustaju s prvim zrakama sunca. Grade i kuću. Tanke grane složili su u obliku indijanskog šatora, a po njima će lijepiti zemlju pomiješanu s vodom i sijenom. U kućici će imati tek slamnati krevet i ognjište. Žele da zimski dani koji dolaze budu ugodni njihovoj kćeri. Bližnji ih podržavaju jer vide da su sretni. Leni iz “vanjskog” svijeta nedostaje samo čokolada.


PRIRODA mi DAJE SVE ŠTO IM TREBA
ljuljajući se na ispletenom ležaju razvučenom između dva stabla. Kupaju se u kadi u kojoj skupljaju kišnicu. Vodu zagrijavaju tako što potpale vatru u zemljanoj udubini ispod kade. Plavšićima, koji grade šatpr od pruća, društvo u šumi prave životinje: njihov vjerni pas Kim i koza koja im daje mlijeko.
ja isto tako živim, za punohg mjeseca

Zadnje uređivanje Herp : 05.10.2008. at 20:32.
zhestoky is offline  
Odgovori s citatom