Pogledaj jedan post
Old 25.10.2010., 10:24   #7
Quote:
Magali_B kaže: Pogledaj post
Ti si zadovoljan? Molim te pitaj ženu jel zadovoljna?

Naš stan je zmazan, ribala sam rolete i još uvijek nisu dovoljno čiste. Podovi su bijeli, još ih nisam očistila jer nam stalno netko nahodava po stanu, a i danas ili sutra će nam još sanirati do kraja zid, nakon toga veliko pospremanje


S obzirom da je ovo Vol.2., ponavljam post od ranije:

kirbi mi, ništa ne kužim. Kažeš to se platilo iz pričuve? Koliko znam pričuva ti dolazi zajedno sa stanarinom na računu Jel to znači da ti je Grad platio servis bojlera?

Drugo pitanje, kad budemo spajali kuhinjske elemente, tj. ploču kuhinjsku na plin, imate preporuku koga trebamo zvati? Neki ovlašteni plinski tehničar - ako mi netko može preporučiti (ali netko tko izdaje račun, ne želim nikakve radove ''na crno'')? Hvala!
Kolko se sjećam bio je klasično zmazan stan kad smo se uselili, ništa pretjerano. Iako žena možda misli drukčije.
Uostalom nama je tako svejedno jer zbog pesa moramo čistit svaki dan.

Mislim da u ugovoru ima članak po kojem preuzimamo sve troškove redovnog održavanja stana (nemam ugovor kod sebe, ako netko ima nek provjeri).
Ako si u najmu pričuvu ne plaćaš jer je pričuva obveza vlasnika stana skupa sa porezom na najam(znaš onaj na koji više nemremo dobit povrat poreza zahvaljujući našoj najdražoj )

Za plin smo nazvali stričeka plinara koji nam je za nekih 150 kn spojio plin, promjenio dizne i naštelao ih. Plinaru boli neka stvar kak ćeš to spajat.
__________________
Why does life keep teaching me lessons I have no desire to learn???
Forgive your enemies, but never forget their names - "John F. Kennedy"
Ima jedna mala bedasta curica...
ivoz is offline  
Odgovori s citatom