Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 16:11   #2792
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
Veli moj muz, sto se boji da ce ju ubiti dok rodi, neka doji bebu nekih 6 mjeseci, a u meduvremenu nek naprave drugog bebaca i tako dok im ne dosadi.


I meni je ovo palo na pamet.
Jutros nesto kontam, ako nista drugo moze dojiti godinu dana (tvoj muz bi brze isao na bebu ), onda taman ostane trudna, pa dok prodje trudnoca, pa dojenje...prosle vec 3-4 godine, a onda mogu i na trece, a dok njega rodi i zavrsi sa dojenjem valjda ce se nesto i promijeniti oko njih...ili ce se zaboraviti (masta moze svasta), ljudi ce imati druge probleme ...a mogu se i njih dvoje praviti ludi i reci da ona prije toliko godina nije ni bjezala, isla zena u Istanbul na ultrazvuk u pratnji rodbine, a ko smije agi reci da laze (kad je Dziho mrtav)...

I iako bi epizode seksa 'za bebu, za zivot (Silin)' bile slicne, ne sumnjam da bi bile jako gledane.

A zamislite samo to navijanje na forumu: To, Borane, samo naprijed, danas su joj plodni dani.

A i ono: Ah, Sila, ah...bi dobilo sasvim drugi smisao...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 03.02.2013. at 16:19.
M@3X is offline