Tema: Jarac
Pogledaj jedan post
Old 01.03.2013., 13:18   #29
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Dobro,ne moras bas da ides u detalje,dali je bio kondom ili nije,ili koliko si se puta dala tom bivsemPodsjecas me na jednu Lavicu koja je isto tako ovdje na Forumu "slikovito"opisivala svoje sexualne odnose sa jednim Jarcem
Sta reci nego u najmanju ruku cudan neki Jarac(mozda zbog tog Marsa u Vagi)
Tako lezerno te pusti da se vratis bivsem mogu i onda ti aplaudira zato sto si se ponijela po njemu dostojansveno i snazno
On ne zna da si ti imala sex 1 dnevno sa tim bivsim a ti si sigurna da on nije nikakvu dotakao 7 mjeseciNemoj bas sve da mu vjerujes
Pa zanimaju ga detalji tvoga odnosa sa tim bivsim jer na taj nacin vjerovatno ubija vrijeme i dosadu.Mislim da je njemu bas previse stalo do tebe da te nebi pustio tako lako da se vracas bivsem.Bar polazim od sebe.
Zanimljivo je da Dupor preporucuje veze izmedju muskaraca Jarceva i zena Ovnova( i na mene se Ovce lijepe jer imam Mo u Lavu a Ac sam Strijelac) a za kontra situaciju muskarac Ovan i zena Jarac kaze da bi to bila "opasna rima" (sta rade ove Jarcice) i licno znam mnogo uspjesnih veza i brakova ove kombinacije,pa probaj sta mozes da uradis ako te privlaci toliko.Samo savjet,nemoj da budes Ovnovski" sirova" pa daj malo misterioznosti,zajanstvenosti,da ono malo mora da cita izmedju redova,malo Bajke ubaci u taj odnos,vidjeces kako ce da se zalijepi za tebe kao magnet.


A fora je ta sto kada bi se on meni previse priblizio da bih onda ja malo "bezala" hehe Ostaje interesantno..A da, Ovnovi su previse "otvoreni" i sve kazu svakome a onda kasnije tek porazmisle da nismo mozda malo "preterali" kao ja hehe Nepromisljenost jbg

Nije mu bilo drago sto je cuo da cu se videti sa exom i nesto uraditi, ali nije mogao da mi "popuje" jer nemamo vezu, jer kada bi to rekao ispao bi ko da on to zeli (a da li zeli ili ne to ne znam).
Inace, odlucila sam da sidjem sa "rozeg oblaka" i budem realnija (i to sam verovatno od njega naucila, tj ucim hehe). Dok smo zajedno cu mu dati svu iskrenu ljubav i paznju, a dok nismo zajedno necu da mislim na njega, bavicu se drugim mislima i sta bude bilo nek bude, jer je sve ustvari ok, ma kako ispalo


Inace, poznajem par Jarceva pa da ih opisem malo:

1) Sestra od tetke je duplo Jarac i nije skrta, nije hladna, ali je moras moliti da ti napise nekada neki email ili se javi na tel. Retko se vidjamo, ali kada se vidimo je ko da se cesto vidjamo. Ona radi isti posao vec 17god i ne namerava da ga napusti, tu joj je ok. Ima muza Vagu, dvoje dece i to joj je najvaznije. Nema muske prijatelje, samo drugarice. Iako joj brat Vaga kida zivce jer je neodgovoran, nezreo, bezobziran, ona trpi i radi sve u kuci (pored dece i posla). I pored saveta da ne treba sve u kuci da radi i da brata Vagu pusti da posprema svoj nered i hrani svoju decu, ona nece to da prizna da je takva situacija u kuci i nastavice sebe da muci tako (na zalost), a brat Vaga samo to iskoriscava, nema nimalo samilosti, smisla za odgovornost itd..A ona sve trpi, radi svoje obaveze, oseca se po meni "duznom" da to radi ali vidim na njoj da joj nije lako..

2) Tu je jos i otac Jarac koji je pravi macho, onako visok, krupan, ko stena, on je toliki materijalista, neverovatno! Samo prica o novcu, o prodaji, nekom mogucem biznisu, sebe i cerku je lepo obezbedio za posao..Jako je tezak covek, tradicionalan, krut. Kada mu je zena jednom izasla u kafic sa prijateljicom, on se naljutio na njih i rekao "Pa nije moja zena beskucnica pa da nema gde da pije kafu!". Zena (Devica) mu se skroz podredila i zivi po njegovom, iako je i sama jako materijalisticki nastrojena i nimalo duhovna.
Pored svega toga, opet su jako vezani jedno za drugog i ne mogu jedno bez drugog.

3) Drugarica mi je dupli Jarac i stalno se smeska, ide na koncerte, zurke. Momci joj se nabacuju, ali ona se ne da, ceka da se pojavi onaj "pravi. Imala je burnu vezu sa muskim Rakom, i tu se veza prekidala i opet zapocinjala, ali ona je na kraju prekinula jer je Rak bio previse ljubomoran. Mada ko zna pravu pricu. Kaze da se uvek smeje, ali da se iza tog smeska krije i neka tuga, melanholija..Inace je pametna, studira na masinskom fakultetu itd..

4) Ex kolega je Jarac i ono isto grdosija, velik ko stena, polako hoda, jak..Ima 60god i ima mnogo mladju prijateljicu koja mu je sada rodila dete. Ali on je ne vidja cesto, kao ni bebu, jer je takodje veliki materijalista i samo misli na pare, rad, posao..Pored redovnog posla, u slobodno vreme takodje radi i nikada nije izasao iz zemlje, nikada nije uzeo slobodno da bi negde otisao, opustio se, on samo radi, bio to posao 1, posao 2. ili neki hobi-posao.
Ali ovako je simpatican, zna da se smeje, sali ali i da je strog ako nesto ne ide po njegovom...

5) Drugarica je Jarac i mnogo je lepa, zgodna, momci joj se lepe, ali ona je verna svom parneru. Iako deluje ko "glupa plavusa" ustari je jako pametna, inteligentna i svesna je da zbog previse sexy izgleda, mora pogotovo da istice svoj intelekt. Tacno zna kako treba sa muskarcima i kako tu kao zena da se postavi. Ona mi je isto dala neke savete u vezi Jarceva hihi

6) Drug Jarac. Takodje studira na masinskom fakultetu. Nema osecaj za modu (kao i ona prethodna 2 Jarca). Miran, povucen, stidljiv ali je uvek tu, u svom odabranom drustvu i zna da se sali. Ali ima znaci tu neku ozbiljnost, stidljivost, smotanost ali i stabilnosti. Po meni nije nikada imao jos devojku..

Itd....
__________________
My country is the world, and my religion is to do good.
Ivatje is offline  
Odgovori s citatom