Pogledaj jedan post
Old 27.02.2015., 09:49   #96
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
evo full review Ledikdent dentalnog centra.
Iako će zvučati kao dobro plaćena reklama, ovo je samo iskreno mišljenje preoduševljene mame.
Nalazi se u Sloboštini s parkingom odmah iza zgrade a sam dentalni centar se nalazi u prizemlju. Čim smo ušli unutra... ponavljam, odmah na vratima, nas je dočekala tako vesela, razigrana i brbljava "sestra" Lena (inače diplomirana sociologinja i poslovna direktorica-podaci s neta) koja se instant povezala s klincima, pomogla im objesiti jakne (imaju čak niske vješalice za klince), izvukla igračkice, igrala se s njima i usput su listali knjigicu i pričali o gric i grecu, upoznali su i jako simpatičnu i mladu doktoricu Martinu Sudar. Onda su ušli u samu ordinaciju kroz "čarobna vrata" (mala vrata u velikim vratima) i ušli u zaista predivnu, djeci prilagođenu ordinaciju. Svijetla je, vesela, s žutim životinjama po zidu, velikom telkom na kojoj se vrte crtići koje klinci mogu gledati dok su na stolici, stolica prilagođena veličinom djeci... ma prava dječja ordinacija.
Unutra su prvo malo pričali o pranju zubića, kako često ih treba prati, kako ih prati (uz onu dječju igračku za pranje zubića i četkicu) , pa su mogli sjesti na stolicu i sami stiskati gumbiće i vozati se na stolici. Nakon toga im je teta Martina pokazala kamericu i mogli su vidjeti svoje gric i grece na monitoru ispred sebe. Završili su tako da su vidjeli onaj tuš za zubiće i kako izgledaju brusilice (i jedno i drugo su mogli isrobati kako radi na ruci).
Iako neke ordinacije ne naplaćuju prvi pregled, ovdje je taj prvi posjet 150kn po djetetu i iako sam se prvo malo dvojila zbog iznosa od 300kn koji bi trebala dati samo za prvi posjet, opet su me jako iznenadili jer su u konačnici naplatili 150kn za oboje djece I opet, iako se naplaćuje taj prvi pregled, iskreno kažem da su i teta Lena i teta Martina zaista zaradile te novce jer takav iskreni i potpuni angažman još nisam doživjela.
Iako je sad ovaj osvrt vezan uz samu ordinaciju i osoblje (a jedno i drugo zaslužuju čistu 10-ku ), a ne za samu stručnost, kao mama vrlo osjetljive djevojčice, ovakav pristup mi je NEPROCJENJIV. I ne mogu zamisliti kako bi ona sve to doživjela da smo išli kod socijalca (ne omalovažavam ih i znam da postoje divni, ali ipak je zbog očitih razloga ipak razlika između vremena koje može uložiti privatnik i onog koje može uložiti socijalni stomatolog). K se bez obzira na sve malo rasplakala na kraju ali ovo je čak bila skroz zanemariva reakcija za nju i odmah su je tete umirile i crtala je bez ikakve drame dok je braco prolazio obilazak nakon nje. Za K je to bila očekivana reakcija a mi smo jako sretni što to nije bilo ništa dramatičnije pa čak i po njezinoj reakciji mogu reći: bravo Ledikdent!
Nije nam ordinacija ni usput ni blizu, ali ne razmišljam o drugoj jer zasad nemam niti jedan jedini prigovor :klap:
Sutra idemo pokušati popraviti po jedan karijes pa mogu napisati doživljaje iz akcije
Quotam sve jer stavljam potpis apsolutno na sve

Ponukana ovim postom, naručili smo se i preoduševljeni smo
Maleni nije htio ići doma i jedva smo ga uvjerili da dolazi jedan drugi mali dečki ida mu mora pripremiti teta i stolicu i igračke
Teta Lena i teta zubarica su divne divne, toliko strpljenja i živaca za sve pokazat
Mi smo išli samo na upoznavanje, zubići su nam svi divni i zdravi, i nadam se da će nam i budući odlasci zubaru biti ovako super!
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom