Pogledaj jedan post
Old 25.02.2016., 03:51   #121
Sve očekivano, u čemu je problem?
Primjera poput ovog iz uvodnog posta ove teme bilo je u Hrvatskoj na tisuće u prošlom ratu.
Ako je netko to sve ignorirao, onda mu nitko nije kriv što mu se ponovo ponavlja prošlost.
Iako, u ovoj fazi moram stati i reći da nije nužno da se hrvatsko-srpski brakovi u Hrvatskoj raspadnu, nije nužno niti da dođu u krizu.
Možda mi ne ćete vjerovati, ali u susjednoj ulici žive dvije obitelji u kojima su žene Srpkinje.....ono baš prave Srpkinje iz Srbije. Muževi su tu domaći Hrvati.
E sad zašto ovo pričam, te obitelji naravno imaju djecu, sinove....a sad slijedi najbolji dio.....ta dva sina su se milijun puta posvađala, a najveća uvreda im je kad jedan drugom jebu mater, prvi drugom srpsku, a drugi prvom četničku :-)
I to svi znaju, ne samo svi susjedi njihovi u ulici nego očito i šire kad znam ja koji sam u susjednoj ulici.
Jel kužite kak je to smiješno? Jedan drugom jebu mater srpsku, a i jednom i drugom su matere Srpkinje.
Inače, spomenuti brakovi su čvrsti i neće se raspast, nisu se raspali ni u vrijeme rata.....i tak.....sve je jedan veliki vic....

O.K. sad moram napisati i neke ozbiljnije stvari.
Pitanje je kako bi ove dvije obitelji završile da nisu tu u Zagrebu nego da su 1991. bile u okupiranom Kninu ili Vukovaru. Vjerojatno bi završilo drugačije.
Zato, svaki slučaj je individualan, ali sad u 2016. nakon kaj su Srbi izgubili sve ratove koje su započeli u zadnjih 25 godina, mislim da je jasno kako bi trebalo odgajati djecu.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom