Pogledaj jedan post
Old 25.02.2016., 08:23   #123
Quote:
putnikbroj kaže: Pogledaj post
Zašto su odjednom žena i njena majka počele da se osjećaju ugroženim i pro srpskim?
Zar je hebeno bitno zasto je to tako? To je matera tvoje zene... jedna i jedina... ja ne znam koliko ti matera imas, ali ja imam jednu.. i voljet cu je postovat sada, kao i kada bude imala 80 godina... bez obzira sto ce drugima biti samo jos jedan obicna baba... Tko zna sto joj se i zasto vrti po glavi... preodgojio je i tako ne budes... ili je prihvati i prilagodi se... ili se kreni klat pa gledaj kako ti se to slama po familiji...

Jel takav nenormalan problem otic za pravoslavni bozic/slavu/uskrs/whatever kod te babe cestitat joj, izjubit je tri puta... odvest cijelu familiju na klopu... isposhtovat je... pa i potrpit sve i da si ne znam kakvo zadrta hercegovacka kamencina, da ti zena bude sretnija i smirenija... jer eto prihvacas i njezine korijene, i stalo ti je da se i ona osjeca dobro... Jel to takav hebeni problem?!

Ja sam jeo i pio za sve moguce bagdane... ispostovao svih... i bozice, i bajrame, cak sam i na ciganskom djurdjevdanu bio (i bilo mi je genijalno), pa mi nije rtarz na celu izrastao... niti sam pozelio klanjati pet puta dnevno...

Ali ne... sigurno to nije razlog... je baba surfala netom, pa vidjela poziv majke rusije za pravoslavnim jedinstvom... i krenula u jihad protiv zeta... mos mislit...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom