Pogledaj jedan post
Old 05.09.2016., 01:11   #7
Šta ništa ovaj topic, ha? Mandela effect je sad veliki hype. Peaknuo je jako na google trends.

Meni su osobno zanimljive dvije situacije :



Navodne promjene na kartama svijeta. Južna Amerika previše ka istoku, Australija previsoko, Panamski zaljev ide sjever-jug, Japan, veličina Mongolije i Aljaske itd.

Ostalo više-manje , ali mi JA jako strši desno, zakleo bi se da je ispod SAD-a otprilike.



I druga:



U autu u kojem se vozio Kennedy kad je ubijen, bilo je šest ljudi, dok veliki broj ljudi tvrdi da ih je bilo četvoro.

I tu bi rekao da ih je bilo četvoro, po sjećanju gledanja videa na YT.

Zagovornici Mandela efekta tvrde da se radi o paralelnim svjetovima koji su se iz nekog razloga spojili ili se točnije preklapaju, a zanimljiva je koincidencija da je prije par mjeseci proradilo "kvantno" računalo druge generacije tvrtke "D-Wave systems". Predstavnik Google-a koji je uz NASA-u i Martin Lockheed kupio računalo kaže da je puštanje u rad stroja jednako prvom letu braće Wright.
Koliko sam ja shvatio računalo nije "fully" kvantno već ima neke osobine istog, a i takvo je uspjelo riješiti zadatak, koji je doduše pogodovao njegovoj arhitekturi, 100 milijuna puta brže od klasičnog.

Gdje priča postaje zanimljiva je izlaganje Geordie Rose-a, osnivača "D-Wave systems" koji tvrdi da njegovo računalo koristi paralelne svemire za rad istoga. Čak govori o njemu kao "Like standing at the Altar of an ALIEN GOD".

Metafizički ekspoze Rose-a i činjenica da su se NASA, Google i vojna industrija prvi pojavili na otvaranju kvantnog dućana garantira sranja.

Ako već ne razjebu svemir onda će nam barem još dublje u dupe gurnut sondu.
__________________
Badbeat goes viral!

Zadnje uređivanje Badbeat : 05.09.2016. at 01:43.
Badbeat is online now  
Odgovori s citatom