Pogledaj jedan post
Old 10.10.2017., 16:48   #4115
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ja mislim da laže da malo jede. Mislim, statistički gledano, male su šanse da ima problem sa štitnjačom, pogotovo u usporedbi s brojem ljudi koji lažu.

Ziher ne broji čokolade, čipseve, zašećerene kave, sokove i ostala čudesa jer to nisu obroci.
Lako moguće. Ja sam svojedobno živjela sa pretilom osobom koja jedva da je ikad išta stavila kod kuće u usta. Nije imala nikakvih zdravstvenih problema. Jednom sam joj ušla u sobu jer sam morala pustiti majstore unutra, ispostavilo se da je pored kreveta pravo malo groblje ambalaže.

Mene to nije iživciralo, nego rastužilo. Jer znam kako je debelima teško jesti pred drugima. Ako jedeš puno, svi te gledaju u stilu "gle svinje". Ako jedeš malo, onda je "vidi je kako se pretvara, šta sad tu glumata, doma glođe blok špeka". Tako da probaj shvatiti frendicu ako joj je bed pričati koliko jede. Nisu svi ljudi dobronamjerni, većina ih je zlurada, nažalost. Probajte se jednom udebljati samo 10 kg pa slušajte reakcije. Been there.

A možda ti frendica i unosi neke kalorije kojih nije skroz svijesna. Grickanje, pijenje sokova, tako to.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom