Pogledaj jedan post
Old 01.12.2007., 01:24   #55
Red face

Ja sam prije mjesec dana kupila Tom Tailor čizme u Avenue mallu koje sam platila 800 kn i otpale su mi obe pete same od sebe neki dan...

otišla sam ih reklamirati i rekli su mi da si izaberem nekaj drugo. Meni se niš nije sviđalo tak da su se odlučili da će mi popraviti čizme o svome trošku da je to najviše kaj oni mogu napraviti jer nemam račun i prema tome nemam pravo na povrat novca, ali sam imala slip od amexa s kojim sam platila.

I tako sam ja danas došla po čizme koje nakon njihova popravka izgledaju kao da su nošene 5 godina a ne mjesec dana jer valjda kak su stavljali čizme u kalup da bi popravili pete tako su ih i toliko presavinuli i sad imam one ružne crte koje se naprave na kožnim stvarima kad ih puno puta presaviješ ... I kaj je najgore kak se peta raspala u dva dijela tak su oni to samo zalijepili i stavili gumene potplate da bolje drži..

Uglavnom, LJUTA SAM KAO PAS jer sam dala 800 kn i umjesto novih imam stare ofucane čizme..

Sutra zovem društvo za zaštitu potrošača...

Dosta mi je da dajem svoje mukotrpno zarađene novce za robu s greškom i da za to nitko ne odgovara...
letitia is offline  
Odgovori s citatom