Pogledaj jedan post
Old 11.02.2015., 08:52   #89
Quote:
Vrdun kaže: Pogledaj post
Preko Monika posredovanje kćerka mi je naručila i platila sportsku torbicu. Ta torbica do danas nije stigla iako je prošlo više od 4 mjeseca. Prigovore smo slali u propisanim rokovima, ali se oni peru od svega kao da oni sa tim nemaju nikakve veze i da nisu dužni vratit novac te me upućuju da sam kontaktiram ebay i molim ih da mi vrate novac, a reklamiraju se kao posrednici gdje je sigurnost isporuke 100%.
Zanima me ako netko zna, koja su moja prava? Mogu li se oni samo tako ograditi od svega?
Totalna glupost. Ona je kao posrednik uplatila item na eBayu (najvjerojatnije putem PayPala) i samo ona je mogla dignute dispute u određenom roku (ako se dobro sjećam 45 dana od dana uplate).
To je prevara nad prevarama jer tamo stavlja slike (neke i od originalnih proizvoda sa službenih stranica), a naručuje od najjefitnijih i najgorih sellera i u većini slučajeva proizvod ne odgovara reklamiranom na slici. To je zavaravanje i navlačenje kupca, lažno oglašavanje, obmanjivanje. Malo joj tim terminima zaprijetite da ćete otvoriti Face profil prevarenih, pa da vidite kako će vratiti lovu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom