Pogledaj jedan post
Old 10.02.2017., 13:07   #78
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Za razliku od mnogih, uopće ne mislim da danas veze i brakovi tako lako propadaju

Iako statistike govore u prilog toj tezi, ja oko sebe vidim masu ljudi koji (barem gledajući izvana) odlično funkcioniraju u vezama i brakovima.

Čitajući forum, iskrivljuje mi se slika.
Uopće to ne mogu povezati s onim što svaki dan gledam oko sebe.
Čak sam pomislila da se namjerno postavljaju neke "čudne" priče i teme kako forum ne bi zamro.

U stvarnom životu okružena sam ljudima kod kojih je taj segment života prilično stabilan (a to se odnosi i na prijatelje, društvo, kolege s posla...).

Dijelim tvoje razmisljanje.Ponekad citajuci ovaj forum se zapitam jesam li ja endem ili zivim na nekoj drugoj planeti,u nekom svom svijetu jer razmisljanje vecine na nekim temama je dijametrijalno razlicito od mog .
Ja kad pogledam oko se vidim ljude u braku ,sretne ,zadovoljne ,problemi dodu ,rijese se, produ ,brinu o svojim familijama ,paze na svoje polovice ,svaki dan ih uveseljavaju nekom paznjom ,gestom.Ono nekada ovdje dobijem dojama da je sretan brak apstraktan pojam ,a sretni supruznici likovi iz bajke .

Danas brakovi propadaju mozda zato jer mladi ljudi povrsno gledaju na zivot ,ne komuniciraju ,nemaju cilj a i ako imaju nemaju volje da ga ostvare ,komodniji su ....

@RADICAL cestitke na prinovi ( nadam se da ces malo tise lajat )
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline