Tema: Fondovi
Pogledaj jedan post
Old 17.10.2017., 06:54   #3257
Ja sam par godina imala baš u Erste Adriatic Equity udjel i drago mi je da sam ga prodala taman nekoliko tjedana prije nego što je krenulo svo to sra*je s Agrokorom, nekako mi se u cijeloj političkoj situaciji u HR i svijetu činilo da se više ne može očekivati neka stabilnost, samo što je potvrda za to došla iz nepredviđenog smjera.

Za sada ne planiram ulagati u nikakve fondove, barem dok se situacija u Hrvatskoj i Americi ne stabilizira, jer Amerika čini se da novim prijedlozima poreznih zakona kreće prema još većem isisavanju novca iz vlastite ekonomije u offshore račune, te zaduživanju, pa me još jedna kriza uskoro ne bi čudila, a kriza u Americi se odražava na cijeli svijet.

A Hrvatska - sa 500 000 (uglavnom lažnih) branitelja te raznih drugih parazita na grbači i HDZ-om koji je od ulaska u EU izgubio jedinu motivaciju da radi nešto drugo osim korupcije i krađe - samo je pitanje dana kad će se cijela kula od karata urušiti.

Kad i procijenim da su se stvari stabilizirale, opet neću ulagati u bilo koji fond koji je počeo padati zajedno s Agrokorom, nego radije u neke koji su u cijelom ovom kontekstu pokazali bolju stabilnost i mudrije ulaganje.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom