Pogledaj jedan post
Old 17.09.2009., 17:53   #30
prvo sto mi je zasrmdilo je sto je lulek morao 2 minute razmisljat prije nego je izbacio neko ime takorec, glumio je glumu, da slusatelj pretpostavi kako je los glumac i time smanji sumnju da je cijeli skec isplaniran od pocetka do kraja


drugo me zasmetalo sto se lik kao tusirao a zapravo je stajao ni dva metra iza zenske koja se javila na tel.


trece mi je totalno nerealno da je zenska koja mu je pripremila rodj. cestitku cekala kraj price prije nego joj je doslo do glave da je on tamo s drugom zenskom tu sam bila totalno zbunjena tim novim glasom, pa tko bi cekao par minuta prije nego bi se izlajala na njega

Quote:
bbsan kaže: Pogledaj post
Tek tu sam shvatio što je bila njihova namjera - da ispadne da je ovaj sa pravom suprogom u hotelu (kao i u SAD originalu), a cura/ljubavnica je ta koja misli da je jedina i poklanja mu cvijeće.
ok, to bolje drzi vodu, obzirom da je zenska dobila slom zivaca u trenutku kad je on rekao da je sa suprugom (i opet, bila ona supruga il ne, ne bi li joj odavno zasmrdilo to sto je on sa nekom drugom u sobi)...
al onda je jos cudnije da je ljubavnici dao broj sobe i hotela



al najgore od svega, pa tko se uopce danas interesira za fiksne brojeve telefona kad se zna da si najdostupniji na mobitelu
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom