Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 21:04   #1
Koji problemi

Pozdrav,imam 19 god i nemam bas puno prijatelja.Problem je u tome sto sam bio prilicno zatvoren godinama i vrijeme provodio kod kuce za kompom i kak je zavrsila srednja skola situacija je sada ipak malo bolja.Imam ja par prijatelja s kojima mogu normalno pricat i sve,zezamo se itd. No kad god trebam upoznat nekog,taj ima jos grupu prijatelja i onda se ja bojim sta ce mislit oni o meni.I onda ko idiot sutim ili mogu pricat samo s jednim jer ne znam o cem da pricam.Jer iako imam 19 godina,izgledam ko da imam cca 17,jos imam blijedu facu onako i kad kupujem cigare il alkohol naravno da moram pokazivat osobnu.Da ne pricam o bradi koju nemam nit mogu uzgojit haha(iako je pocelo na licu rasti ali sve to slabo ) to mi narusava samopozdanje.Nisam sportki tip i sport me nikad nesto nije privlacio.Jedno vrijeme sam igrao s deckima na tjelesnom nogomet i kosarku i posto sam bio pravi antitalent za oba sporta,prestao sam igrat.Oni su me i dalje zvali ali ja nisam htio igrat.Tako da sam bio cudak.E sad ja zelim da se vise pocnem druziti jer dolazi ljeto ali to ujedno znaci da ce oni vise igrati kosarku ili nogomet vani.Takoder ce pricat o sportu a ja nista ne znam i kako da se ja sad tamo uklopim? Kad bi pricali o sportu(a recimo da o tom najvise pricaju) ja bi ko panj sutio. I da idem preko ljeta van s njima, meni bi bilo glupo da dodem tamo a ne znam nista igrati,jos bi mi se i smijali.I usto jos jedna stvar zbog koje bi mi bilo glupo je to sto su me oni zapamtili kao cudaka koji ne voli sport i sad sam ja odjednom tamo...
Eto nadam se da shvacate u kojim sam ja problemima
Decko16 is offline  
Odgovori s citatom