Pogledaj jedan post
Old 20.09.2012., 18:19   #1
Seks u troje - zbirna tema

Dakle. Nakon švrljanja po sličnim temama na ovom podforumu odlučujem otvoriti još jedan naizgled sličan topik Razlog: na nekima se nije pisalo ohoho dugo, a i uglavnom sve završi na mišljenjima i upozorenjima tipa "nemoj, to će vam uništit vezu", "ne kužim zašto vam to treba, očito vam u vezi nešto ne štima" etc.

ALI. Mene ne zanimaju mišljenja bez pokrića i iskustva, pogotovo ne: moja frendica je probala pa joj je veza propala..blabla. Svatko ima svoje mišljenje i viđenje i to poštujem, ali bih ovdje voljela pročitati ISKUSTVA onih koji su probali te NJIHOVA mišljenja o tome.



Dakle, vi sretnici koji ste imali priliku valjati se pod plahtama sa još dvije osobe (ili više ), voljela bih da svoja iskustva podijelite ovdje za dobrobit svih onih koji to još nisu probali a žele
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all

Zadnje uređivanje phiber : 09.04.2015. at 20:37.
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom