Pogledaj jedan post
Old 27.01.2005., 13:08   #2
Re: Sveta magika, Abramelina maga.

Quote:
Khonsu kaže:
Dali znate nekoga (a da nije urbana legenda), da je prakticirao ovaj rad ...
osobno ne... i sumnjam da ju je iko npr u hrv. izvodio..
mozda grijesim ali cini mi se da je BAS TU NAJVAZNIJU OPERACIJU kod nas jako tesko sprovoditi zbog mnostva prakticnih prepreka

ali JEDINI magicki dnevnik o toj operaciji(osim crowleyevog,) naravno) koji je dostupan kao knjiga (koliko sam ja to istrazvao i mogao naci) je

Bloom, William. The Sacred Magician: A Ceremonial Diary.

Glastonbury: Gothic Image, 1992.

kupio sam ovu knjigu i citao i spomenuo ranku i posudio mu je ,on ju je kopirao ..pa je mozes naci kod njega

ovaj bloom tj englez,koji je povezan sa findhron fondacijom je prije oko 20 god izveo tu operaciju u tunisu tj iznajmio je neku planinsku kucicu ..i 6 mjeseci disciplinirano sporovodio..

njegovi dnevnicki upisi su zanimljivi ali kratki pa to frustrira jer sam mislio vise toga naci

dakle, nemoj ocekivati mnogo...od te knjige

knjiga je tanka i zbog nedorecenosti vise pitanja postavlja nego sto odgovara,ali je na cast autoru da ju je izveo i javno ponudio na uvid svoje greske,gluposti,slabosti ..e kako bi oni koji su na stazi imali putokaze..
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom