Pogledaj jedan post
Old 17.08.2012., 16:34   #355
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da će ovo biti nova serija, i da, ok je valjda da nam prikažu kako nakon Ferihine smrti (jer sam Bog zna koliko sam o tome razmišljala nakon Askija ), ali mislim da je Ferihina smrt bila apsolutno ne potrebna. Mogli su kako LaVie kaže naći Cagi nekaj drugo i gotovo, uništili su AFK. Emir i Feriha nikad nisu mogli biti samo mirni i sretni, u 2 godine bilo je valjda 5 sretih ep, oni nisu zaslužili ovakav kraj
Serija se zove Nazvala sam ju Feriha jer je Zehra Ferihi dala ime, kao što je već mrvica objasnila. Ovo o Ferihinoj/Emirovoj kćeri koju će on nazvati Feriha su izmislili fanovi, iako neki pričaju da je to iz knjige (koja je samo inspiracija bila, serija NIJE po knjizi napravljena), nije jer je u knjizi Kiraz (Feriha) napravila pobačaj i otišla u UK gdje je našla dečka koji ju je prihvatio takvu kakva je, za razliku od Oguza (Emira). U knjizi njihova ljubav NIJE bila dovoljno jaka.
Vidim da prevodite imena, pa ću vam pomoći
Aysun - lijepa kao mjesec, Baris - mir, Bulent - snažan, Can - duša (Duško ), Cansu - voda života , Canan (Handina mama) - voljena, Emir - princ, Feriha - sretna žena (i na tur. i na arap.), Gulsum - okrugla/debela/lijepog lica, Halil - muž, istinski prijatelj , Hande - smiješiti se/smješak, Koray - vrući (žeravi) mjesec, Levent - marinac , Mehmet - hvaljen zbog dobrog ponašanja , Nehir - rijeka, Riza - zadovoljstvo, Yagmur - kiša, Yavuz - čvrst/tvrd, Ece - kraljica, Zehra - lice koje zrači, Sanem - idol, Omer - uspješan, dugovječan, Unal - poznat kao dobar čovjek, Azra (tur. verzija mojeg imena ) - djevičanska, čista, pročišćena, Gunce - dnevnik, Ilker - 1. sin, Lara - zaštićena/vesela, Tulin - aureola oko mjeseca
Nove cure
Nova sezona počinje 9. rujna
Nehir mi se svidja
sinoc sam gledala jako kasno prve dvije epizode,koja razlika
uzivala sam gledati Zehru,upijam svaku njenu rijec,Gulfidan je ista Hatidze smijesna do bola
Meho ah Meho,brat/neprijatelj,za njega je svaki komentar suvisan
Emir je izgledao tako smijesno,djetinjasto.
Morat cu zatvorit oci i na momenat zamislit sretan kraj samo tako se mogu pomiriti sta se zapravo desilo sa serijom
Kendi is offline