Pogledaj jedan post
Old 06.07.2013., 21:07   #96
I meni se nekako čini da se više isplati otići negdje vani jer platiti put, smještaj, aktivnosti kod nas koštaju gotovo isto koliko se može preko neke agencije dobiti vani. A već mi je veliki plus van negdje otići.

Imam recimo za usporedbu dva mjesta gdje je razlika u cijenama s obzirom na ponuđeno razočaravajuća. U Pakoštanama sam recimo za 10e na dan dobila apartman na odličnoj lokaciji(cca 30m do plaže, taj famozan pogled, 100m do centra, pošta, kafići, restorani, "disko"), mjesto nije tolika "selendara" ima događanja, nisu daleko ostali gradovi, domaćini su bili ljubazni i otrpili čak poneke naše ispade, dok recimo u jednom selu blizu Nina mislim da sam plaćala 15e po danu, do plaže je trebalo 10-15min hodom, nema ničega osim par birtija, u biti nema ništa osim ako želiš samo plažu,sunce i more, ali glavno da je cijena takva kakva je, dok je ovaj prvi za toliko toga bolji nego drugi, a jeftiniji i nije mi jasno šta ovi naplaćuju toliko. Uz to da taj dio spada pod Pag i voda iz slavine je blago zasoljena.

Trenutno mi za bahatost ili kakav nemar ugostitelja pada na pamet kad je u Zagrebu bila utakmica Hrvatska Škotska i ti konobari su komentirali goste doslovno stojeći kraj njih, kao ovi ne govore hrvatski pa mogu pričati o njima, što je meni bilo bljak. Onda jednom u Crikvenici je neki par turista sjedio u restoranu, nešto su naručili, ajde nije restoran neki s ne znam koliko zvjezdica čega kako se oni ocjenjuju, ali ovi su čekali bar pol sata jelo, s time da je jedna od osoba dobila prije jelo, dok je ova druga trebala čekati dok se njeno ne spremi. Meni je recimo to užas, ako radiš u turističkom mjestu, znaš da imaš puno gostiju, kakav bi ugostitelj htio uštediti na tome da ima manje zaposlenika. Meni jedan veliki minus
kukurice is offline