Pogledaj jedan post
Old 28.07.2010., 15:02   #17
Bok Danko,
nisi jedini koji ima te probleme, to je sigurno. Samo ja ne bih rekao da je to psihičke naravi jer ne vjerujem da ti je psihičko stanje takvo da su ti problemi svakodnevni. Evo zašto to tako mislim. Sad imam 45g., a još od svojih 20-ih. god, sam imao problema s želucem odn. probavom. Odn. pojedem nešto i ako iza toga idem nekud gdje se žurim, odn. ako mi je stres da ću zakasniti probava mi je trenutno proradila pa sam morao uvijek tražiti prvi WC. Najgore mi je bilo kad sam u srednjoj školi i na faksu imao ispite jer to je tada redovito bilo praćeno trčanjem na WC. Kako je vrijeme odmicalo nisam više toliko obraćao pažnju na to dok jednog dana nisam našao tragove krvi u stolici. To sam pripisao suhoj hrani i stresu. Međutim nedugo nakon toga imao sam strašne bolove u trtičnoj kosti te sam nedugo nakon toga shvatio da imam hemeroide. Uslijedilo je razdoblje gdje sam imao povremene bolove u želucu, nadutost i lagane žgaravice. I sve sam ja to pripisivao psihi i stresu dok mi se jednog dana nije na glavi pojavila crvena flekica koja se u 1 godini dosta proširila. Onda sam odlučio otići kod dermatologa (hvala Bogu i dr.Sanji) te sam nakon podosta pretraga otkrio da imam bakteriju u želucu. Naravno ona je bila uzrok svih opisanih problema. Nakon tretmana antibioticima sve je bilo jedno vrijeme O.K. ali bakterija se nažalost vratila pa sam morao tretman ponoviti.
Danas mi je sve O.K. ali dijelom zato što sam pronašao jeda pripravak koji mi je dosta pomogao u svemu tome. Ako te interesira javi mi se porukom, da ne ispadne kako nešto reklamiram
MK-1964 is offline  
Odgovori s citatom