Pogledaj jedan post
Old 05.02.2009., 07:55   #10
slušaj savjet što će ti čića reči . Ako hoćeš dobar auto kupi si škodu octaviu benzinca 1.6 sa 100 konja, ako nađeš 2.0 onda je malo veća potrošnja,ali brže iđe no rjeđi su u nas. Škoda je toliko dobra da je dosadna no ,ako želiš zabavan afto zemi si talijana. Recimo 156-icu ,ali se naoružaj strpljenjem i živcima jer su talijani tih godina šlampavi do bola i na tom autu vazda imaš neki vrag prčkati. Inaće talijane koji su egzotični (ne kažem da je obična156 egzotična,ali sa motorom od 2.5 litre bi mogla biti) kupuju entuzijasti koji istinski vole takve aute i non stop nekaj imaju raditi na takvom autu. Ne znam da li te zanima sportska vožnja ili normalna ,ali alfa je deklarirana kao sportaš mada ne očekuj neki sport ako uzmeš 1.6 ts sa 120 konja. Što se tiće brava eh. Za lovu kju ti imaš moga bi naći fini primjerak sa kraja proizvodnje znaći 00 ili 01 ako ima to godište. Opet tu ima par motora koje treba i koje ne treba izbjegavati. Kažu da 1.4 ne valja qurcu i da 2.0 20v ne valja isto tako qurcu,a kunu se u 1.6 i 1.8. Ima i 1.2 ,ali taj mi nekako ima "previše" kubika za takav auto (no ko voli nek izvoli). Uglavnom 1.6 iđe dobro ,ali 1.8 iđe bolje i to su fakat dobre mašine i provjerene od 103 i 115 konja,a sad 1.4 12v kažu da ne iđe ,al troši i da ima nekih problema sa tom mašinom (neki imaju neki nemaju),a 2.0 ti jaako puno troši ,ali zato ide. neki se opet kunu da su se rukovali sa klipnjačama kroz blok motra,a neki opet voze normalno (kao ja). uglavnom što se tiće motrorizacije u taljana uglavnom nema problema,ali kad se radi o elektronici i završnoj izradi tu su spavali na satu. Što se tiće lanosa za 4700 eura tu možeš kupit 2 komada pa pretakat iz jednog u drugog ,a isto tako nije loša uto (ne ćujem da se kvari nešto. Hyundai je po meni super (probaj pronaći hyundai accent GT sa nekih 105 konja . Dosta atraktivan auto ,a nađe se za tu lovu (malo više troši),ali je to sportska inaćica koji i nije nešto sportska ,ali ajde (veseli čovjeka) Sa tim koreancem nema problema. Što se tiće 323 nisi naveo koju 323. Imaš 323P i 323F. Ima jedna 323F koja se proizvodila od 94-99 (atraktivna pila) Motori od 1.5 88 konja pa do 2.0 144 konja. Poguglaj si malo isto dobar auto. Pouzdan ,dobro drži cestu uglavnom rival hondi civic tog godišta koju isto tako možeš pogledati. Sve u svemu dosta love ,ali kvalitetna kola. i na kraju opel astra klasična cijena fantastična (opet po mom sudu dobar auto ,motori dobri ,provjereni ,a cijena prihvatljiva). Sad sve zavisi što ti očekuješ od jednog auto i što tebi auto prestavlja pa vidi.. Zdravo..
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom