Pogledaj jedan post
Old 16.07.2010., 17:01   #772
Ispravak netočnog navoda. Ovo za braću i sestre. (Luis Edgar, Eric and Dafne), na njezinom službenom forumu su se spominjao i nekakav Ricardo Navarro kao njezin brat, pa sam mislila da je i on, a možda i je, pa ovdje nije naveden. Ovdje na slici je s tatom Luisom kojeg obožava



Znači puno ime joj je Silvia Angelica ( baš je anđeoska, ahah) Navarro Barva. Omiljeni grad Madrid, omiljena hrana meksička a omiljena životinja pas, ima ih 3. ( Potter, Pepe i Pamela). Hobi, putovanja i pilates.

Evo još malo fotkica. Na ovoj sa bivšim ljubavima, Sergiom i Fernandom



Ove su mi najbolje, ona i Sergio se stalno nešto pipkaju i pogledavaju, hahaha. Mislim da nitko ne bi bio sretniji od mene kad bi čula da su oni ponovno par, ahah. Taj dan bi napravila ogromnu feštu, haha.



Ove dvije su mi fora. Ona došla s Fernandom, svojim dečkom, a on s ovom ženskom, i poslije na slikama njih dvoje stalno zajedno, hahah











Ovo joj je jedno vrijeme bio dečko.



A društvo, evo je opet s jabukom, hahah, odmah dobijem flashback na Renatu, ahah, ja sam danas kupila 2 kile jabuka da imam svaki dan da jedem, haaha. jesmo se tako dogovorili?? ahahh

__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom