Pogledaj jedan post
Old 19.11.2010., 16:42   #5
Posebno preporucujem Temu od master driller: Professional engineering qualification directives

> otvoril sam novu temu s ciljem da priblizim i informiram nase inzinjere koji se spremaju za iseljenje u US, CAD, AU, NZ. Poznate su mi strucne direktive iz navedenih zemlji da se dobi licenca / registracija za te zemlje ukljucujuci Eur.Ing. EEC Directive.

Ko je diplomirani inzinjer s radnim iskustvom a treba mu informacija (kud/kam/kak/kaj treba) tu sam da odgovorim na tu problematiku...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=587393
================================================== =======
Ima dosta osoba koje su pisale i odgovarale prije u zadnja par mjeseca nema mnogo vise odgovora…dobivamo ovisno od koga koliko sam primjetio od:
Wog Boy, seomag nam je pruzio veoma dosta novih promjena a i isto u zadnje vrijeme dao i par odgovora koja su veoma dobra, Justin Thyme( ne pise puno ali daje po koji puta koment) master driller…sta kazati za osobu koja je medju nama najiskusniji isto tako i sa mnogim zemljama iskustvo kao i oko priznanje fakulteta i iskustva najupuceniji.....iako je mnogo puta zauzet u proslosti je bilo da ga nismo culi 4-5 mjeseci

================================================== ========

Zahvaljujem se forumasima na strplijivisti za postaviti osnove....koje ce se uopce ne sumnjam sa vrijemenom "promjeniti na bolje "....isto kao i dalje ce biti mnogo promjena od drzave na sve strane.

================================================== =======

Molim od danas mozete zapoceti komente ili ispravu ili pitanja u vezi teme.
Vilko

Nadam se da ce nam ubuduce koliko imaju vremena osobe pomoci, ima osoba koje sam ispustio…a koje su u proslosti dale i doprinesle veoma mnogo odgovorima o emigraciji u AU....isto kao i pojedinci ponekada sa kojim komentima koji su veoma dobro dosli.

Zamolio bi osobe koje postavljaju pitanja da "se ne obracaju direktno meni kao Vilko" nego da traze savjet koji ce najvjerojatnije i mozda netko drugi odgovoriti.

Ja se zelim pomalo povuci i smanjiti pisanje radi zdravlja i vise pratiti i citati.

Molim jos jednom osobe da pomognu da dademo savjete koji su pitani, ALI KAKO SAM KAZAO isto bi zamolio sve koji trebaju informaciju da se malo i sami potrude...i onda ako zapnu da traze savjet.

Isto bi molio prema zahtjevu MODERATORA da drzimo temu na ovom mjestu....ukoliko tko misli da se Tema treba izmjeniti sadrzaj molim da predlozite pa cemo zamoliti moderatore da promjene.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 19.11.2010. at 16:50.
Vilko is offline