Pogledaj jedan post
Old 10.02.2012., 11:07   #462
Moja prva zadaćnica

Snijeg je neumorno padao i vjetar me štipao za obraze, srce mi je uzbuđeno lupalo u grudima dok sam se u polumraku približavala tvom liku. Uveo si me u svoje dvore i širom otvorenih ruku pružio toplinu i gostoprimstvo svoga doma. Promatrala sam te znatiželjno i upijala boju tvoga glasa kako bi se privikla na tvoju prisutnost i blizinu.

Došla sam otvorenog srca, očekujući da ću osjetiti tvoju dušu onako kako sam ju osjećala u svom snu. Dok sam čavrljala s tobom, nestalo je vrijeme i prostor oko nas, ostale su samo tvoje oči i glas koji je umirio moje srce. Nisam osjećala prošlost, samo mir i ispunjenost, samo toplinu kakvu dugo nisam osjetila u srcu. Savršena harmonija.

I tada, u prolaznom trenutku neplanirane blizine, naše usne su se spojile u poljubac iz snova. Slatkog li užitka u mekoći tvojih usana i zagrljaju tvojih ruku! Zatvorim li oči, još uvijek vidim tvoje usne, osjećam njihovu toplinu i poljubac pun nježnosti i strasti. Ljubim te i grlim i ne želim prestati ni na tren, uživam u poljupcu zbog kojeg bi voljela da mogu zaustaviti vrijeme. Prepuštam ti se potpuno i ljubim te nježno, milujem ti lice i gladim kosu, slušam tvoje srce kako kuca i svoje kako ga prati. Vruće mi je, lagano gorim od želje za tobom, stišćem se uz tebe i ne odvajam se od tvojih opojnih usana.

Gledam te u oči, otvorena sam i znam da mi vidiš dušu, znam da osjećaš da sam samo tvoja. Grliš me nježno i privijaš uz sebe, ljubiš mi oči i čuvaš me. Uživam u miru koji osjećam uz tebe. Nastavljamo igru poljupcima strasti, istovremeno uživajući u svakom dodiru, želeći da što dulje potraju, dok se borimo s rastućom željom za sjedinjenjem naših tijela.

Ne mogu više izdržati, želim osjetiti dodir tvoje kože na mojim grudima, ljubim ti vrat i skidam te polako. Osjećam strast kako nezadrživo raste, gledam te da ti pogledom kažem da sam spremna. Uzimaš me u zagrljaju i ništa drugo na tom svijetu u tom trenu ne postoji. Prepušteni, jedno drugom dajemo ljubav u savršenom ritmu strasti.

Dremuckam uz tebe, u tvom zagrljaju, s tvojim usnama pored mojih, koje bogatstvo! Upijam tvoje disanje i tvoju toplinu, svjesna da će mi te jutro ukrasti. Spavam mirno, sigurna u tvojoj blizini dočekujem jutro. Dajem ti još jedan komadić duše s osmjehom na licu. Ljubim te i grlim nježno, upijajući svaki trenutak, pohranjujući ga duboko u svoju svijest, da te ponesem sa sobom zauvijek.

Ležim na kauču, ne ide mi se nikud, a znam da moram ići. Spremam se, odlazim od tebe sretna. Srce mi je mirno. Dala sam ti barem maleni dio svoje ljubavi, tračak svog srca i pogled u dušu. Sretna sam jer sam unijela svjetlost u jedan tvoj dan i vratila smješak na tvoje lice. Osjećam ljubav prema djeliću duše koji si mi otkrio.

Posljednji put te ljubim i odlazim svojim putem, praćena mišlju da je to moja sudbina - dati ljubav i djelić srca usamljenom putniku kroz vrijeme, udahnuti mu malo života.
Pomisao na to čini me sretnom. Da, to sam ja.
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline