Pogledaj jedan post
Old 07.07.2006., 22:27   #1
Koje su šanse da je ovo tumor?

Ovako, imam 20 god. i pušač sam oko 4-5 god. Donedavno sam pušio u prosjeku kutiju-kutiju i pol cigareta dnevno.
Prije kojih godinu dana krajnici su mi počeli naticati i bili su konstantno crveni. Cijelo to vrijeme imam neki osjećaj kao da mi je zapela neka "knedla" u grlu i to zivcira - jako.
Nedavno mi je jače natekao desni krajnik i na njemu nastala bijela gnojna fleka, iz koje je izgleda izašao gnoj - odvratno, moram dodati... Na tom mjestu je sada ostalo nešto poput ljubičaste upaljene rupe, jame u krajniku, koja skoro pa i ne boli.
Osjećam da tkivo oko tog krajnika kao trne... Osim toga, već neko vrijeme osjećam nešto poput blage nadraženosti i boli koja silazi od vilice pa niz vrat, po mekom tkivu između dušnika i vratne žile, na istoj strani na kojoj je natečeni krajnik.
Inače, imao sam prije dosta problema s krajnicima, upale, angina i td... Zanima me koje su veće šanse, molim vas recite svoje mišljenje iskreno i izravno, stručno - ili - nestručno... Da li je to gnojna angina ili su to zaista ozbiljni simptomi i osnovana sumnja na tumor/rak grla???
Liječnik me ne može primiti na pregled do ponedjeljka, pa eto, da se bolje informiram, tražim neko općenito mišljenje prije pregleda... Hvala.
(un)Lucky Luke is offline