Pogledaj jedan post
Old 13.07.2006., 20:56   #11
Quote:
Ona007 kaže:
Evo da te malo utjesim, upravo sam danas isla kod doktora sa slicnim problemom ( s tim da su moji krajnici operirani)

Ja imam od ima dva dana malo natecenu donju stranu vrata, ne na sredini vrata nego sa strane gdje su misici i zile. mogu napipat na tom mjestu gdje me uzasno boli neku malu lopticu velicine graska koja boli ko vrag..

Doktor mi je rekao da je to zljezda i da se tijelo bori s nekom infekcijom, ako gubis kilazu, znojis se puno i kasljes ( iskasljavas) puno onda se valja dobro istrazit, inace nista, zlijezde naticu iz raznoraznih razloga kad se tijelo osjeca ugrozeno..

Meni je doktor dao samo nesto protiv bolova, ako se bol i otok nastavi dulje od 2 tjedna onda se treba dobro ispitat..

inace, kad imas tumor onda to ne boli
Ako ti doista ne prođe zatraži pregled tiroide (štitnjače).Jer tzv. guša (zajednički naziv za niz oboljenja te žlijezde) može biti mala, mala.
Pa bih ja na tvom mjestu malo ispitala stvar na nuklearnoj.Govorim iz vlastitog iskustva.Nažalost su neki liječnici skloni to previdjeti dok ne bude prekasno.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline