Pogledaj jedan post
Old 21.06.2008., 22:23   #4334
Quote:
malena5 kaže: Pogledaj post
U velikoj sam dilemi.
Moram pod hitno prijavit se kod nekog ginića al neznam kod kog!

Frendica ide kod dr.Kos u DZ Siget a tu sam citala da je netko od vas reko da zena bas nema vremena pricat i da se dere i da se dugo ceka, pa vas molim ako postoji jos netko tko je kod nje da mi malo vise informacija kaze o njoj!

Nisam htjela nicut za to da idem kod muskog ginekologa ali vidim da sve koje ste kod dr. Wahida u DZ Kruge ga hvalite pa bi mozda radje pokusala kod njega ako je tako susretljiv i dobar jer nikad nisam bila kod ginekologa a voljela bi imat nekog kog mogu sve pitat i tko ima vremena...Dali se kod njega treba narucivat za preglede tj. dali prima i kad nisam narucena, ak dodjem ovak "na blef"

I jos nesto, prvi put kad se zelim kod nekog prijavit samo dodjem ili moram telefonski se narucit ili kak?
I to odmah kad ispunim tu prijavnicu taj isti dan idem odnjet u HZZO i opet vratit kod ginica? Malo sam glupko za to, al sta mogu
Ovak, ja sam kod Wahida već 2 godine i ne mislim ga mijenjat tak skoro. Prema meni je uvijek bio korektan i profesionalan i simpatičan.

Ako baš ne želiš muškog ginića, imaš u tom istom DZ i ginekologicu Puvačić. Ona je u drugoj smjeni. Frenidica je kod nje i veli da je ok, samo nisam sigurna jel prima nove pacijentice Ona radi parne ujutro, neparne popodne. Evo ti broj pa zovi: 6062471

Wahid ti radi parne popodne, neparne ujutro. Nema naručivanja. Dođeš kad tebi paše i to je to. Izbjegavaj poslijepodnevne sate jer znaš da je tad uvijek gužva. Ali ja nikad nisam čekkala duže od sat vremena.

Kaj se tiče prijave: dođeš tam, uđeš kod sestre i kažeš da bi se prijavila kod doktora Wahida (njegova sestra ti je mlada zgodna plavuša ). Ona ti da papir kojeg u 3 primjerka skopiraš i popuniš i potvrdiš (ona će ti reć gdje). Ne moraš to isti dan, nema veze kad. Sljedeći put dođeš s tim potvrđenim papirom i možeš na pregled odmah ak hoćeš.
Kristina19 is offline