Pogledaj jedan post
Old 31.05.2010., 15:40   #1
Što ste sve voljni učiniti za voljenu osobu?

evo kao sto u naslovu pise sto ste sve voljni uciniti za vaseg decka/curu, muza/zenu (da vas sve obuhvatim ). zanima me da li uvijek priznate svoju pogresku, do koje ste razine spremni ici na kompromis dali znate biti tvrdoglavi pa i kad znate da pogijesite drugoj strani svejedno ne date za pravo nadalje zanima me koliko cijenite vasu voljenu osobu koliko joj vaznosti pridajete da li cijenite sto je uz vas mozda kad nitko nije da li to primijetite?
evo ja npr imam djevojku s kojom sam dugo dugo 6 god iako smo poceli kao vrlo mladi ja 16 ona 18 i eto punih 6 godina trajemo naravno bilo je uspona i padova ali svejedno prebrodili smo sve to i dalje smo skupa. sto bih zelio reci , daj a evo npr znam da je ona prava osoba za mene jer smo sve te mladenacke godine bili skupa kad mnogi u tim godinama mijenjaju cure decke i tako.nadalje imali smo i jedan prekidod cak godinu dana gdje smo opet nakon toga poceli furati i nikad nam nije bilo bolje nakon tog prekida, zapravo kao da se on morao desiti da spoznamo zapravo prave vrijednosti jednog i drugog da vidimo koliko si puno znacimo. eto znam da sam malo oduzio ali zelio sam reci da li imate takva iskustva kad znate da je netko bas za vas ....kad ste za njega/nju sve spremni uciniti..
roki_2 is offline