Pogledaj jedan post
Old 27.05.2008., 22:57   #6
Ja jako zadovoljna, privatni vrtić ,plačam ga 650 kn grad financira sa još 800 kn jer je gradski prenatrpan, privatnik drži 7-8 takvih vrtića na području zagrebačke županije i jako mu se to isplati,vrtić je u malo večoj obiteljskoj kući sa vrtom i pješčanikom. Radno vrijeme je od 6-22 ali poslije 20 uglavnom nema djece i ako nikog nema teta ode doma a čistačica ostaje . Moj je jasličar sa još 23 u grupi ali neki idu popodne tako da ih je zimus ujutro bilo oko 12 u prosjeku na dvije tete sad ih je više ali su i tri tete. Cijeli vrtić ima oko 90 klinaca.Od 6 sati ujutro je 1 teta u jednom prostoru za sve i prima klince, u 8 dolaze druge i vode ih u svoje sobe, znaći ako nije njegova teta ona dolazi u 8. oko 8 u njegovoj grupi je oko 8-10 klinaca imaju doručak i u 8 30 crtanje, kolaž, miffy bager i ostalo uglavnomm poučno. oko deset je igra, dolazi druga teta i sad kad je lijepo idu van, do pola 12 jer onda je ručak (tu valjda uskaće treća teta)poslije toga stariji jasličari peru zube i kreću pripreme za spavanje,(odlazi jedna teta)spavaje obično od 12 30 do 14. slijedi užina pa igranje.(druga teta odlazi u 16 h) Uglavnom kasnije ostaje jako malo klinaca i spajaju se grupe i tete.
Moj mali obožava vrtić a i ja jer vidim da se stvarno trude. Inaće on ostaje ujutro od 7 do 12 i vjerovatno je to plus jer smatram da je strašno djetetu provest negdje 10 h svaki danpa bio to i gardaland
Imali smo kreativnu radionicu za Božić ALI DOŠLE SU SAMO TRI MAMETOLIKO O RODITELJIMA , roditeljski o adaptaciji i još jedan o pelenama gdje su nam složile i mali priručnik.
Znam jesam pretjerala sorrite
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom