Pogledaj jedan post
Old 04.12.2010., 01:33   #18
ja obožavam cvijeće
i obožavam ga dobivati, predivno mi je to
i poklanjala bi ga isto ali kad ljudi oko mene ili ne vole cvijeće ili svašta nešto, pa bi mi ovih dana to bilo preneugodno uopće probati.

ali _mrzim_ dobiti onu generičnu ružu u celofanu s kojom hoda pola grada na valentinovo (da, ili se potrudi ili nemoj, ali nisam idiot da ću ti pasti u tri nesvijesti kako si pažljiv i divan oko te ruže sa trake za masovnu proizvodnju)

i apsolutno sam opako alergična na lika koji misli da moja ljubav prema cvijeću znači da imam koncentraciju zlatne ribice pa ću dobivanjem istog umjesto isprike zaboraviti zašto me raspizdio i zacvrkutati mu u naručju i uopće nema beda što ništa nismo riješili.
kako bi se reklo - I don't do that shit.
to mi je lekcija od prijašnjeg partnera, gdje mi se cvijeće na dugo zgadilo iako sam ga uvijek obožavala.
ma ni dijamante da mi doneseš. dobit ćeš samo više popizditisa.

ali ako je sve u svemiru kako treba i dobijem cvijeće, i eventualno se darivatelj sjetio nekih mojih preferencija (a to nije nešto teško, jer znate kako neke cure prolaze kraj izloga sa super cipelama? onako da im glava se skoro okrene za 180? e tako ja prolazim kraj cvjećarne gdje mi se nešto svidi), onda sam sva oduševljena i sretna i često slikam buket i tako, uživam u njemu danima

nažalost dobijem cvijeće od dragog izrazito rijetko, jednom, možda dva puta na godinu. uvijek na predvidiva događanja (nikad nije bilo cvijeća ako nije jedan od ta dva datuma, nikad) i uvijek isto cvijeće (u skoro pa istom broju, ono mogu ti predvidjeti sve), valjda jer mi se prvi put toliko svidjelo da je dotični odlučio da je sigurno sigurno

eh. ne kuži on to. on je isto jedan od onih koji 'ne poklanja cvijeće i poklanjanje cvijeća je glupo', pa bar cijenim to što eto jednom-dvaput godišnje napravi nešto za mene što uopće ne kuži.
ali eto...iskreno, nakon više godina, lagala bi kad bi rekla da nisam malo tužna što nikad ništa spontano. ili nepredvidivo. ili jer je to čisto zato jer je on to želio darovati. ali što se može, to je ipak samo sitnica u velikoj slici jedne ozbiljne veze.

jednog dana kad ću imati para za neke takve ekstra stvari kao cvijeće, kupovat ću si što češće i svakakvo lijepo razno cvijeće u sviiim bojama koje volim i kombinacijama
Evil Cookie is offline  
Odgovori s citatom