Pogledaj jedan post
Old 04.05.2012., 14:48   #728
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Templari su nekoliko godina nakon sto su osnovani trazili blago ispod solomonovog hrama. Trazili su zavjetni kovceg. Isti onaj koji je trazio indiana jones u ovom filmu
Ili je moguće čak i da su tražili blago pa su onda osnovani. Who knows
Znam da su našli nešto 100%. To blago nije bilo nikakvo zlato, već znanje.
Zabranjene knjige koje su služile za dozivanje jinnova, a koje je kralj Solomon zaplijenio narodu i rekao im da će dobiti smrtnu kaznu svatko ko bude prakticirao magiju.
Inače u Kuranu se kaže da je Solomon (Sulejman) sagradio svoj hram uz pomoć jinnova, ali onih dobrih.

Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Sumnjam da bi templari dali vatikanu (koji ih je zabranio) zavjetni kovceg (nakon sto su zabranjeni). Barem nema takvih podataka. Doduse, prica se o floti od nekoliko stotina brodova koja je "nestala" sto moze znaciti da je otisla prema americi (u to doba nije bila otkrivena) a i kolumbovi brodovi imaju templarska obiljezlja
Nije vatikan zabranio templare, nego je francuski kralj Filip dao ih pogubiti na petak 13. Od tuda simbolika ovog datuma kao nesretnog.
Ja ti gledam na to sve kao obmanu. Tobož, on njih istrjebi, a ustvari oni nastave postojati, samo odu iza kulisa.

Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ukratko, nema nikakvih podataka da su templari ista nasli ispod solomonovog hrama. Barem ja nisam nasao...ako netko zna ?
Zar misliš da bi pisalo da su našli nešto?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom