Pogledaj jedan post
Old 02.11.2007., 12:22   #33
Quote:
sunset heat kaže: Pogledaj post
imam pitanje!diplomirala sam prije mjesec dana i zdravstveno sam si već sredila. Na zavod za zapošljavanje se još nisam prijavila. Zanima me je li za prijavu postoji neko vemensko ograničenje? neki mi kažu prijavi se odmah a neki da se uopće ne prijavljujem jer će me stalno zivkati za neke bezvezne posliće?pliz odgovorite mi!
...za prijavu na burzu postoji rok od mjesec dana od prestanka odredjenog statusa,daklem ili skolovanja ili prestanka zaposljavanja...neznam kako si rekla da imas sredjeno zdravstveno ako se nisi na burzu jos prijavila ili ako ne radis uz fax al opet da radis onda valjda nebi trebala na burzu ...to me malo zbunilo...

...no uglavnom,na burzi sam vec duze vrijeme kao izvanredan student i ne nije istina da te zovu u vezi poslica svako malo...mene jos nijednom nisu zvali a apsolvent sam...ali zato moras naglasit koji su ti prioriteti ,ja sam rekla da mi je to fax pa kad bi netko i zvao na razgovor,dvaput bi razmislio s obzirom da jos studiram...

...a ono sto sam ja osobno cula je to da ako te zovu na posao i ne odazoves se na tri razgovora,da gubis prava,tako nesto...ponavljam to sam samo cula,mene nikad nitko nije zvao,niti nikog od poznatih koji su samnom na burzi.
sanjo is offline  
Odgovori s citatom